Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

L.Norrisas sukėlė intrigą, bet Kinijos F1 sprintą laimėjo M.Verstappenas

Lietumi paženklintoje Kinijos GP penktadienio sprinto kvalifikacijoje „pole“ poziciją iškovojo „McLaren“ atstovas Lando Norrisas. Britas sudėtingomis oro sąlygomis greičiausią ratą įveikė per 1 min. 57.940 sek. M.Verstappenas liko tik ketvirtas.
Maxas Verstappenas ir Lewisas Hamiltonas Kinijos GP
Maxas Verstappenas ir Lewisas Hamiltonas Kinijos GP / Imago / Scanpix nuotr.

Tačiau tai nepadėjo Lando Norrisui šeštadienį laimėti sprinto. Pirmose šio sezono sprinto lenktynėse pergalę šventė čempionato lyderis Maxas Verstappenas. Nors „Red Bull“ sportininkas startavo iš gana nepatogios ketvirtosios vietos, jis sugebėjo aplenkti priekyje buvusius varžovus ir iškovojo aštuonis taškus.

Antras sprinte liko „Mercedes“ atstovas Lewsas Hamiltonas, kuris nuo čempiono atsiliko 13.043 sek. Trečias šįkart buvo kitas „Red Bull“ vairuotojas Sergio Perezas. Pastarajam iki komandos draugo pritrūko 15.258 sek.

Ketvirtoje vietoje finišavo Charlesas Leclercas („Ferrari“), penktoje – jo komandos draugas Carlosas Sainzas. Tuo tarpu iš „pole“ pozicijos startavęs „McLaren“ lenktynininkas Lando Norrisas liko šeštas. Iškart už jo, septintoje vietoje, įsitaisė kitas „McLaren“ atstovas Oscaras Piastris. O paskutinę poziciją, už kurią sprinte skiriami taškai, nugvelbė George‘as Russellas („Mercedes“).